...
Реєструйся

Кількість вакансій у червні зросла на третину


У червні вакансій стало на 33% більше в порівнянні з травнем. І в чотири рази — у порівнянні з червнем 2010-го. Про це повідомив фахівець з досліджень і комунікацій міжнародного кадрового порталу hh.ua Юрій Палійчук.

Як пише газета “Сегодня” з посиланням на слова, менеджера зі зв’язків із громадськістю порталу rabota.ua Ольги Климової, кількість вакансій найбільше зросла в банківській сфері (в 3,1 раза), бухгалтерії та фінансах підприємства (в 3 рази), в HR-сфері (у 2,6 раза), фармацевтиці (у 2,5 раза), IT-технологіях (в 2,5 раза), логістики (в 2,4 раза).

При цьому робочих місць поступово стає більше, ніж працівників. За даними порталу rabotaplus.com.ua, станом на сьогоднішній день на 20 700 вакансій претендують лише 7,5 тисячі осіб. Або дві людини на п’ять місць.

До того ж для одного айтішника знайдеться одразу п’ять вакансій, для невибагливого студента, який тільки-но починає кар’єру, — 13 місць. А ось керівникам досі скрутно: тут на три вакансії — четверо бажаючих.

Найбільш затребувані серед топів — HR-керівники, фіндиректори, керівники підрозділів. Причому 80% вакансій пов’язано з розвитком бізнесу, відкриттям нових напрямків, — каже старший консультант компанії Brain Source International Наталя Лук’яненко.

Нагадаємо: у першому півріччі 2011 року кількість вакансій в Україну значно зросла, і лідером серед галузей щодо їх збільшення стала в Україні банківська сфера.

Джерело: ubr.ua