...
Реєструйся

Кабмін обіцяє знайти можливість підвищити зарплати бюджетникам


Уряд працює над можливістю підвищення посадових окладів працівникам бюджетної сфери. Про це повідомив перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага в парламенті під час “Години запитань до уряду”.

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну, він повідомив, що створена міжвідомча робоча група з представників міністерств і профспілок, яка працює над питанням про підвищення посадових окладів працівникам бюджетної сфери з 2012 року.

За його словами, це торкнеться, перш за все, окладів працівників І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки (ЄТС). В. Надрага нагадав, що цього року вони вже збільшувалися двічі — з 1 січня до 613 грн., з 1 квітня — до 625 грн. “Працюємо над можливістю наближення посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС до розміру мінімальної заробітної плати, а також відновленням кваліфікаційного співвідношення між посадовими окладами працівників бюджетної сфери”, — зазначив В. Надрага.

Крім того, перший заступник міністра зазначив, що з 1 вересня 2011 року передбачає підвищити на 20% посадові оклади всім категоріям педагогічних працівників дитячих закладів, загальноосвітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів І і ІІ рівня акредитації, а також професійно-технічних училищ. Планується збільшити і посадові оклади медичним працівникам різних лікувальних установ, незалежно від їх підпорядкування.

“Уряд постійно підвищує рівень оплати праці працівникам бюджетної сфери”, — підкреслив В. Надрага.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні підвищено соціальні стандарти — мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, розмір посадового окладу працівників першого тарифного розряду ЄТС, погодинний розмір мінімальної зарплати, прожитковий мінімум і прив’язані до нього виплати.

Джерело: news.liga.net