Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Практичні кадрові видання для ефективної роботи кадровика

condition('n.type', 'nomer_journala'); $q->condition('n.status', 1); $q->fields('n', array('nid')); $q->orderBy('n.created', 'DESC'); $q->range(0, 1); $q = $q->execute()->fetchObject(); $last_nid = $q->nid; $last_num_url = url('node/' . $last_nid); $q = db_select('node', 'n'); $q->condition('n.type', 'nomer_kiz'); $q->condition('n.status', 1); $q->fields('n', array('nid')); $q->orderBy('n.created', 'DESC'); $q->range(0, 1); $q = $q->execute()->fetchObject(); $last_nid_kiz = $q->nid; $last_num_url_kiz = url('node/' . $last_nid_kiz); ?>

Журнал «КАДРОВИК.UA»

Головний кадровий журнал УкраїниДостовірно: законодавство; трудові книжки, пенсії, атестація; охорона праці
Практично: готові рішення; досвід кадровиків для запобігання помилок
Зі зразками та прикладами

Журнал «КАДРОВИК.UA VIP»

Головний кадровий журнал України.

ДОСТОВІРНО: законодавство; трудові книжки, пенсії, атестація; охорона праці
ПРАКТИЧНО: готові рішення; досвід кадровиків для запобігання помилок
ЗІ ЗРАЗКАМИ ТА ПРИКЛАДАМИ: робота з документами і персоналом

ПОДАРУНКИ передплатникам у 2019 році:
• Настінний КАЛЕНДАР КАДРОВИКА — 2019
• Настільний КАЛЕНДАР з розрахунками норм тривалості робочого часу на 2019 рік
• Вебінари на теми:
1. Робочий час: ефективне гаяння часу чи його раціональне використання.
2. Прийняття на роботу різних категорій працівників: переваги та ризики для роботодавців.
3. Нові реалії відпусток та розрахунки зі старими боргами.
4. 7 нестандартних ситуацій для кадровика: робота над помилками «попередніх» кадровиків.

Вебінари проводить Вікторія Ліпчанська, шеф-редактор кадрового напряму та журналу «КАДРОВИК.UA». Учасники вебінарів отримають лекційні матеріали та свідоцтво у електронному вигляді.

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАНТ. Кадровик

Ваш персональний експерт з трудового законодавства. Це зручно, оперативно і вигідно!

У системі:

  • кадрові консультації;
  • зразки документів;
  • нормативно-правові акти;
  • щоденні кадрові новини;
  • сервіси розрахунку стажу та відпусток;
  • шпаргалки та довідники;
  • Класифікатор професій;
  • Довідник кваліфікаційних характеристик професій.

Спецвипуски

Експерти журналу готують щоквартальне унікальне видання, подають розгорнуту та вичерпну інформацію щодо обраної теми, яка є актуальною для працівників кадрових служб. Журнал містить повне зібрання практичної інформації, з роз'ясненнями та рекомендаціями провідних експертів-практиків щодо гарячої теми, включає в себе перелік нормативно-правових актів, зразки та приклади документів.

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник в роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з наведенням прикладів та посиланнями на законодавчі акти.

Журнал «Управление персоналому»

«Управление персоналом» — единственное специализированное издание Украины для тех, кто управляет персоналом и хочет получать доступ к наиболее ценному эксклюзивному опыту коллег со всего мира.

Календар кадровика

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ перекидний настінний інформатор: норми тривалості робочого часу на 2019 рік, нагадування про дати здавання звітів, святкові і неробочі дні. Яскравий друк, зручний формат. Необхідна робоча інформація щодня під рукою! www.kadrovik.ua

Практичні посібники

Ексклюзиви від редакції журналу «КАДРОВИК.UA» для ефективнішої роботи.

Спеціалізовані книги обліку та журнали реєстрації

Унікальні видання від редакції журналу «КАДРОВИК.UA» для економії робочого часу, для ефективнішої роботи і забезпечення порядку на робочому місці. Вам більше не потрібно витрачати часу і розлініювати зошити! Грамотно виконані і сучасно оформлені журнали зроблять роботу приємною і застрахують від штрафів при перевірках!

Видання з охорони праці і пожежної безпеки

У виданнях з охорони праці ви знайдете: аналіз законодавства; алгоритм проведення атестації робочих місць, порядок організації медоглядів. На сторінках  журналу публікуються матеріали, де розповідається про правила проведення робіт із підвищеною небезпекою; підготовку до перевірок, розслідування нещасних випадків. Друкуються: галузеві інструкції з охорони праці; відповіді експертів журналу на професійні запитання читачів; огляди нових технологій і засобів охорони праці та пожежозахисту; бланки документів і зразки їх заповнення.

У щомісячному практичному вкладенні «Консультант з охорони праці та пожежної безпеки»: нормативно-правова база з акцентами і змінами; документи зі зразками заповнення; поради та консультації експертів; досвід колег.

Також на допомогу  роботодавцям і відповідальним за пожежну безпеку пропонуємо:
• Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці;
• Журнал реєстрації інструктажів з пожежної безпеки;
• Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці.

Професійна освіта

Наші навчальні програми з-поміж інших вирізняє те, що вони мають прикладний характер, А їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені. Які би професійні завдання ви не ставили, відвідавши наші семінари, бізнес-тренінги та конференції, ви обов’язково знайдете шляхи їх досягнення.