КАДРОВИК РОКУ’2012


Нагородження переможців і фіналістів Всеукраїнського

професійного конкурсу «Кадровик року’2012»

Про конкурс

Урочиста церемонія нагородження переможців і фіналістів Всеукраїнського професійного конкурсу «Кадровик року’2012» відбулася 25 квітня 2013 року в рамках ІV Всеукраїнських кадрових зборів.

Конкурс був організований Всеукраїнською асоціацією кадровиків і журналом «Довідник кадровика» за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Беззаперечним переможцем конкурсу і володарем звання «Кадровик року’2012» став Анатолій Іванович НЕШВА, заступник ученого секретаря — старший інспектор з кадрів ДП «Науково-технічний комплекс статистичних досліджень», м. Київ.

Лише кілька балів не вистачило до перемоги Юрію Борисовичу ВАСИЛЬЄВУ, начальнику відділу кадрів Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б. І. Вєркіна Національної академії наук України, м. Харків, котрий виборов у конкурсі ДРУГЕ МІСЦЕ.

Склалася ситуація, що у двох номінаціях було обрано по два переможці. У номінації «ТРУДОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО» ними стали: Володимир Степанович БОВКУН, завідувач відділу кадрів Управління адміністративних будинків ГФД Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ, та Юлія Юріївна ЮЗОВА, головний спеціаліст з кадрових питань Управління капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації.

У номінації «КАДРОВЕ ДІЛОВОДСТВО» перемогу розділили: Наталія Анатоліївна АНТОНОВА, заступник начальника відділу по роботі з персоналом СП ТОВ «Модерн-Експо», м. Луцьк, та Юлія Євгенівна ФОМІНА, начальник відділу кадрів ТОВ «Спецмехсервіс», м. Полтава.

У номінації «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ» не було конкурентів Марині Володимирівні БОЧКОВІЙ, директору з персоналу ПАТ «Донецький завод гірничорятувальної апаратури».

У конкурсі також було визначено ТОП-10 — це кадровики, які продемонстрували глибокі професійні знання:

Волкова Марина Вікторівна
Когут Надія Антонівна
Колозян Карина Тахирівна
Кучеренкова Оксана Олександрівна
Мішуточкіна Надія Юріївна
Могилевський Сергій Георгійович
Рощупкіна Тетяна Дмитрівна
Янок Людмила Петрівна
Ткаченко Тетяна Валеріївна

Кожен переможець премії «КАДРОВИК РОКУ’2012» отримав диплом, подарунки від спонсорів та оплески колег, що лунали навіть після завершення церемонії нагородження конкурсу.