Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
likagerl
8 червня, 2011 - 09:24
Головний бухгалтер збиралася звільнятися, але захворіла. Постало питання про те, хто буде подписувати документи. Керівництво знайшло нового головного бухгалтера, яка ще працює на старому місці роботи, але на півдня приходить и виконує роботу головного бухгалтера. Я як інспектор відділу кадрів зробила наказ про прийняття на час хвороби головного бухгалтера виконуючим обов'язки головного бухгалтера на 0.5 ставки за сумісництвом. Чи треба було якось по-іншому. Тепер головний бухгалтер вийшла з лікарняного і звільнилася. А нова ще не звільнилася зі свого старого місця роботи. Я хочу зробити наказ про переведення її на посаду головного бухгалтера за сумісництвом на 0.5 ставки. Правильно це чи ні?
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
8 червня, 2011 - 09:58
Скажіть будь-ласка, а ви вказували у наказі строки її прийому на роботу, з такого-то числа.... по таке...??? Гадаю, що ні, а тому вона виходить була прийнята на невизначений термін. Так як вона (новий бухгалтер) уже прийната до вас за сумісництвом, то я не бачу сенсу видавати повтороно наказ про її прийом на 0,5 ставки. Згодом, коли вона звільниться з старого місця роботи, ви її просто приймете до себе за основним місцем роботи.
likagerl
8 червня, 2011 - 10:20
Дякую за відгук. З якого числа вказувала, а по яке ні, бо невідомо було скільки буде хворіти головний бухгалтер. Мене бентежить те, що в наказі написано виконуючою обов'язки. Всі документи вона подписувала в.о.головного бухгалтера. А тепер треба в банк, в податкову нести цей наказ.
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
8 червня, 2011 - 11:02
Тогда.... "Постановление Госкомтруда СССР № 521/30-18 от 11.12.1986 О порядке оплаты временного совместительства. ... 2. Назначение работника исполняющим обязанности по вакантной должности не допускается. Это возможно только по должности, назначение на которую производится вышестоящим органом управления." Поэтому, в таком случае предлагаю, всетаки выдать еще один приказ на прием по совместительству ГЛАВНЫМ БУХГАЛТЕРОМ...
likagerl
8 червня, 2011 - 11:05
Дякую!!!