...
Реєструйся

Книга обліку руху чисельності працівників


Редакція журналу «КАДРОВИК.UA» виконала численні прохання своїх читачів і розробила видання Книга обліку руху чисельності працівників. Вам не доведеться витрачати часу на розграфлення зошитів чи журналів. Ми все зробили за вас!

Книга обліку руху чисельності працівників ведеться з метою одержання об’єктивної статистичної інформації щодо зайнятості працівників на підприємствах, в установах, організаціях, тобто у всіх юридичних осіб, які використовують найману працю. Результатом книги є визначення штатної облікової і середньооблікової кількості працівників. У книзі подано роз’яснення щодо її ведення та заповнення.

Будь-який суб’єкт, який використовує найману працю під час провадження господарської діяльності, відповідає за ведення актуального статистичного обліку працівників. Із цією метою кадрова служба веде журнал (книгу) обліку працівників. У ньому відображається інформація щодо руху кадрів, працевлаштованих на підприємстві чи в організації.

Журнал виготовлений друкарським способом. Відповідальному працівникові кадрової служби не доведеться самотужки вирішувати, які дані повинні враховуватися в документі згідно з Інструкцією № 286, розкреслювати графи порожнього зошита або журналу. Цей бланк документа надасть можливість унесення всіх необхідних даних.

Розроблена фахівцями ВД «МЕДІА-ПРО» книга містить вичерпну інформацію про категорії осіб, найману працю яких використовує підприємство, що включаються або не включаються до облікової кількості працівників. У журналі також міститься перелік джерел (документів), завдяки яким кадрова служба отримує інформацію про кількісний склад для внесення записів до форми

Видання для кадровиків Журнали реєстрації