...
Реєструйся

Компанії розробляють для співробітників незвичайні стимули


Жити на роботі може бути… приємно. Українські компанії вигадують усе нові стимули, щоб мотивувати персонал краще працювати. Вони перетворюють офіси на величезні кімнати креативу та розваг і навіть на сімейні гніздечка. А ще – вітають рідних своїх підопічних зі святами.

На роботу … в домашніх капцях. Ні, не через неуважність. А для дотримання дрес-коду. Вітчизняні компанії розробляють для співробітників емоційні стимули. Один із таких – створення сімейної атмосфери в офісі.

Наталія Бровченко, співробітниця порталу з підбору персоналу : “Люди приходят на работу, зубные щетки, отдельное помещение для принятия душа, комната отдыха, плей-стейшн и так далее. Т. е. это такая расслабляющая обстановка, которая также приносит колоссальный эффект. Потому что людям, которые, например программисты, необходимо переключаться с задачи на задачу, и для этого необходим отдых”.

У деяких офісах навіть дозволяють їздити на роликах і самокатах. А також  купують на компанію велосипеди для прогулянок парком в обідню перерву. Є фірми, що облаштовують для співробітників барні стійки, за якими пригощають безалкогольними коктейлями, фіточаями та горіховими міксами для поліпшення розумової діяльності. Така прогресивність переважно у сферах ай-ті-технологій та розваг. Інші можуть потішити персонал приємними дрібничками.

Анна Тонкова, фахівець із підбору персоналу управляючої компанії : “Есть какие-то похвальные доски, какие-то грамоты, которые вручают, символические, конечно, с какими-то даже юмористическими картинками в виде Супермена и так далее. Благодарственное письмо родителю сотрудника отправляли. Родитель был, конечно, очень сильно удивлен, но это, действительно не так часто встретишь,  это было очень приятно”.

А ще для співробітників купують незвичайні солодощі, чай та каву, враховуючи смакові вподобання кожного. Часто за успішну реалізацію важливих проектів влаштовують навіть корпоративні уїк-енди.

Наталія Бровченко, співробітниця порталу з підбору персоналу : “Выбирают эмоциональные подарки. Например, такие как полет на воздушном шаре, прогулка на яхте, поездка вдоль какой-то живописной реки. Это очень сильный эффект тимбилдинга, потому что люди  проживают эти эмоции вместе”.

Такі поїздки не лише згуртовують колектив, а й підвищують працездатність. Вони також можуть стати чудовим замінником відпустки у періоди напруженої роботи.

Джерело: UBR.