Королевська готує перегляд пенсій


Міністерство соціальної політики України готує перегляд пенсій. Про це під час Народної колегії "Владу – під народний контроль" заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська.

"Ми розуміємо, що "осучаснення " пенсій сьогодні є тільки по 2007 рік, і, як наслідок, створений соціальний розрив між тими, хто отримав пенсії до 2007 року, і тими, хто отримує пенсії сьогодні. І тому ми, безумовно, піднімаємо питання про "осучаснення" пенсій. Безумовно, є несправедливість, коли людина не працювала і отримує мінімальну пенсію, і людина, яка працювала, отримує таку ж саму пенсію. Ми створили робочу групу, яка підготує пропозиції про індексацію пенсій. Природно, нам потрібно ліквідувати розрив у пенсіях, який у нас є", – заявила міністр.

Вона уточнила, що Пенсійний фонд вже готує попередні розрахунки.

"Пенсійний фонд зараз підрахує, скільки необхідно буде коштів для того, щоб забезпечити перегляд пенсій, забезпечити їх індексацію", – сказала Королевська.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики ініціює проведення наради з представниками Мінрегіону і Державної міграційної служби щодо вирішення питання видачі довідки про склад сім'ї, необхідної для призначення соціальних виплат та пільг.

За матеріалами інтернет-порталу: UBR.