Реєструйся

Лист Мінпраці щодо використання маршрутних листів соціальними працівниками


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.04.2010 р. № 4492/0/14-10/014

Щодо використання маршрутних листів соціальними працівниками

У Міністерстві праці та соціальної політики розглянуто звернення <…> щодо використання маршрутних листів соціальними працівниками, які часто виїжджають додому до громадян, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг), для складання акта обстеження їх матеріально-побутових умов проживання і в межах компетенції інформуємо про наступне.

Відповідно до статті 11 Закону України “Про соціальні послуги” особи, що надають соціальні послуги, мають право на забезпечення велосипедами і проїзними квитками або виплату грошової компенсації за їх придбання.

Згідно з Порядком відшкодування окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій витрат на проїзд у пасажирському транспорті у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.97 р. № 922, для деяких категорій працівників бюджетних установ передбачено забезпечення персональними проїзними квитками на проїзд у пасажирському транспорті у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків.

Одночасно згідно з Типовим положенням про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1417 “Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, керівники територіальних центрів самостійно розпоряджаються коштами на придбання проїзних квитків (або грошової компенсації за їх придбання) для соціальних працівників та соціальних робітників, а також несуть відповідальність щодо їх цільового призначення та використання.

Використання маршрутних листів соціальними працівниками на даний час законодавством не передбачено.

 

 

 

Заступник Міністра С. Бичков 

 

 

Матеріали до теми


Перенесено щорічну разову виплату оборонцям України
Верховна Рада України 20 березня 2023 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової ...
Прийнято Закон щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби
Верховна Рада України 21 березня прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих ...