...
Реєструйся

МІНІСТР ПРАЦІ ПРО ПЕРШІ РОБОЧІ МІСЦЯ ДЛЯ МОЛОДІ


У бюджеті на 2010 рік заплановані кошти для створення нових робочих місць для незайнятого населення , а також – перших робочих місць для молоді, яка тільки завершила навчання. Про це сьогодні під час конференції заявив міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага. За його словами, це ті кроки в економіці, які стануть фундаментом для хорошого життя суспільства.

“Вже є напрацювання бюджету на 2011 рік. А їх неможливо зробити, не враховуючи план соціально-економічного розвитку. Суспільство займає активну позицію у формуванні державної політики. Минулого місяця уряд підготував низку документів з метою зміцнення соціального діалогу, – каже В. Надрага. – У 2009   році через кризу значно погіршилася ситуація на ринку праці, чисельність зайнятого населення зменшилася майже на 781  тис.  осіб. Рівень безробіття виріс на 2,4 процентних пункту і склав 8,8% економічно активного населення. Необхідно відзначити, що рівень безробіття в Україні залишається нижче ніж в середньому по країнах Євросоюзу, де в 2009  –  8,9%”.

Міністр відзначив, що в результаті впровадження державних програм зі скорочення незайнятого населення, очікується рівень безробіття – не вище 8,1%. Також зросте рівень працевлаштування випускників до 70%.

Джерело mlsp.kmu.gov.ua