Реєструйся

Міжнародна конференція «ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ: ПРАВО, ПРАКТИКА, НАГЛЯД»


21 травня 2012 
Національний центр ділового і культурного співробітництва «Український дім»
(вул. Хрещатик, 2), Київ

Повідомляємо вас, що 21 травня 2012 року відбудеться міжнародна конференція «ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ: ПРАВО, ПРАКТИКА, НАГЛЯД».

До участі в конференції запрошуються керівники відповідних підрозділів і служб органів державної влади і управління, генеральні и виконавчі директори підприємств і організацій, директори з безпеки, директори з персоналу, технічні директори, директори з інформаційних технології, керівники юридичних служб, служб інформаційної безпеки, підрозділів захисту персональних даних, служб електронного документообігу, ризик-менеджери підприємств і організації, які працюють з великою кількістю клієнтів, споживачів, користувачів, пацієнтів, відвідувачів (підприємства ринку фінансових послуг, телекомунікаційні, транспортні, туристичні, юридичні компанії, торгові, фармацевтичні, медичні, готельні мережі, реєстратори і утримувачі реєстрів і кадастрів, підприємства сектору житлово-комунальних послуг).

Основні напрямки роботи конференції:

  • тенденції вдосконалення законодавства з питань захисту персональних даних;
  • організація обробки персональних даних на підприємствах і в організаціях;
  • сучасні засоби і технології захисту персональних даних;
  • нагляд і перевірки з боку уповноважених органів з питань захисту персональних даних.

Доповідачами запрошено представників XIV-ї зустрічі керівників Групи уповноважених органів з питань захисту персональних даних країн Центральної і Східної Європи, яка буде проходити в Києві 21-22 травня 2012 року.

Конференція буде проходити за підтримки Державної служби України з питань захисту персональних даних. Головою конференції виступить Козак Володимир Федорович, заступник Голови Державної служби України з питань захисту персональних даних.

Участь в конференції безкоштовна на підставі попередньої реєстрації, підтвердженої оргкомітетом. Кількість учасників обмежена.

Умови участі та реєстрацію дивіться на сайті конференції.

Щодо організаційних питань звертайтесь до оргкомітету:Україна, 02140, м. Київ, вул. Ревуцкого, 44, а/с 100, тел./факс: (+38-044) 501-48-22, e-mail: post@bsm.com.ua