Реєструйся

Могильов пропонує перенести початок навчального року на 1 жовтня


Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов пропонує перенести початок навчального року в українських вузах на 1 жовтня, міністр освіти Дмитро Табачник ініціативу вже потримав.

Як повідомляє Освіта.ua, про це глава виконавчої влади АРК Анатолій Могильов заявив на зустрічі зі студентами Таврійського національного університету ім. Він вважає, що перенесення термінів початку навчального року у вищих навчальних закладах України дозволить не тільки розширити рамки курортного сезону в Криму, а й зробить відпочинок на півострові більш доступним для молодих людей.

“У багатьох європейських країнах навчальний рік для ВНЗ починається в жовтні. Вересень підходить для відпочинку в Криму, це час оксамитового сезону, унікальних фестивалів та суттєвого зниження цін на проживання в готелях і санаторіях. Ми дамо додаткові можливості для відпочинку нашої молоді, розширимо рамки курортного сезону”, – сказав Могильов.

Крім того, Могильов повідомив, що міністр освіти і науки Дмитро Табачник позитивно оцінив цю ініціативу. “Міністр освіти України цю пропозицію схвалив, він має намір обговорити це з Президентом України Віктором Януковичем, – сказав Могильов. – Крим повинен стати цілорічним центром відпочинку та туризму, у нас море, унікальні ліси і ландшафти, пам’ятки історії та культури. Цей потенціал необхідно використовувати”.