...
Реєструйся

Набирає чинності постанова ПФ про нові спеціальні відмітки у пенсійних посвідченнях


18 квітня 2011 набирає чинності постанова Правління Пенсійного фонду від 25 березня 2011 № 8-5 , якою внесено зміни до Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах.

Головною серед внесених змін є те, що в пенсійних посвідченнях осіб, що мають інвалідність з каліцтвами (ураженнями, захворюваннями) слуху, зору, опорно-рухового апарату, буде робитися відповідний запис (наприклад: “інвалід ІІ групи / загальне захворювання по зору”).

Відзначимо, що в даний час в пенсійному посвідченні зазначаються відомості про групу, причину інвалідності, а також термін, на який вона встановлена.

Особам, яким призначена пенсія відповідно до Закону “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, у пенсійному посвідченні після виду пенсії тепер мають вказувати назву органу, де особа перебувала на військовій службі.

Власне, зміни в документ мають точковий характер, і стосуються тільки двох специфічних категорій пенсіонерів. Усі інші зміни, внесені до нормативного акту, належать до питань діяльності органів ПФ.

 

Джерело: news.ligazakon.ua