Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
vvika
30 листопада, 2012 - 15:38
Доброго дня, на роботу прийняли працівника тимчасово в зв`язку з хворобою штатного працівника. як правильно написати в наказі.
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
2 грудня, 2012 - 17:06
Доброго дня! В тексті наказу пишемо, наприклад: «КУЩ Олександру Григорівну призначити на посаду економіста з 3 грудня 2012 року тимчасово, на час хвороби економіста Гулько Л. Ф., з посадовим окладом 3000 грн. на місяць. Підстава: заява Кущ О. Г.» В трудовій книжці Кущ О. Г. робимо відповідні записи: в графи 1, 2, 4 , в графі 3 пишемо: «Призначено на посаду економіста тимчасово»
vvika
3 грудня, 2012 - 10:19
Дуже Вам вдячна)))
vvika
3 грудня, 2012 - 16:55
Доброго дня, а якщо за нього працювали штатні працівники, мені теж треба написати наказ на замішення вакансії?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
4 грудня, 2012 - 17:42
Доброго дня! В цьому випадку я б радила скористатися нормою статті 105 КЗпП, в якій зазначено: «Працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов'язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника. Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі». Розмір такої доплати підприємство встановлює самостійно на умовах, передбачених у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, установлених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами (ст. 97 КЗпП та ст. 15 Закону України «Про оплату праці» від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР). Якщо колективний договір на підприємстві не укладено, власник або уповноважений ним орган зобов'язаний погодити питання встановлення розміру доплат з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), що представляє інтереси більшості працівників, а якщо і його немає — з іншим органом, уповноваженим на представництво трудовим колективом. У додатку 3 до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010 - 2012 роки від 9 листопада 2010 року зазначено, що доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника може становити до 100 % тарифної ставки (окладу, посадового окладу) відсутнього працівника. Безпосередній розмір доплати встановлюється в наказі по підприємству про доручення працівникові виконувати обов'язки тимчасово відсутнього працівника.