9 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Ольга Владимировна
5 грудня, 2012 - 09:45
Здравствуйте! Подскажите, пож-та - работник работает по неполному рабочему времени (3 рабочих дня в неделю). Он на больничном с 28 ноября 2012г. по сегодняшний день. Как мне отметить дни временной нетрудоспособности в табеле - отмечать все дни, когда болеет, отметкой "ТН", или только те дни, которые он должен был работать (плавающие 3 рабочих дня)? Если второй вариант - что проставлять в оставшихся клетках? Спасибо!
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
5 грудня, 2012 - 11:28
Допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, ЯКЕ ПОВНІСТЮ АБО ЧАСТКОВО КОМПЕНСУЄ ВТРАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (ДОХОДУ), у разі настання в неї одного з таких страхових випадків: тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві (Закон «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18 січня 2001 року № 2240-III). Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Оплата днів тимчасової непрацездатності застрахованій особі провадиться у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати за робочі дні (години) згідно з графіком роботи, що припадають на дні тимчасової непрацездатності. Тобто, листок непрацездатності підлягає оплаті тільки за ті дні, що зазначені в графіку роботи працівника. В табелі обліку використання робочого часу проставляємо дні оплачуваної тимчасової непрацездатності (ТН), а решта днів згідно з графіком роботи для працівника вихідні дні. .
Ольга Владимировна
5 грудня, 2012 - 13:46
Спасибо большое!
galina_
12 грудня, 2012 - 16:01
Якщо, згідно графіку, працівник виходить на роботу два дні на тиждень, то інші три дня в табелі проставляємо: РС (години працівників, яким встановлено неповний робочий день(тиждень) згідно із законодавством) чи І (інші причини неявок)? Чи можливо якийсь інший варіант? Підскажіть будь ласка.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
12 грудня, 2012 - 17:28
Працівнику встановлено неповний робочий тиждень: 2 робочих дні. Отже, в табелі обліку використання робочого часу робочі дні позначаємо буквеним кодом «РС», а інші 5 днів тижня згідно з графіком роботи для працівника є вихідними.
galina_
14 грудня, 2012 - 14:45
дякую за відповідь!
galina_
17 грудня, 2012 - 11:33
Доброго дня! Скажіть будь ласка, як правильно: працівник переведений на неповний робочий тиждень - кожен понеділок по 8 годин; що робити, якщо на понеділок припадає святковий день (як напр. у січні) ? цей день - вихідний і кількість робочих днів буде меншою ніж завжди ?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
17 грудня, 2012 - 12:44
Так абсолютно.
galina_
24 грудня, 2012 - 13:52
дякую за відповідь!