Реєструйся

Інвалідам — рівні можливості щодо працевлаштування


Від Київського міського центру зайнятості

18 жовтня 2011 року у прес-залі інформаційного агентства «Наш продукт» Київський міський центр зайнятості провів Круглий стіл на тему: «Створення рівних можливостей для людей з інвалідністю до працевлаштування – актуальна проблема сьогодення», яка мала на меті обговорення проблемних питань працевлаштування людей з інвалідністю та ознайомлення присутніх з послугами столичної служби зайнятості щодо покращення взаємодії між загалом роботодавців та спільнотою осіб з інвалідністю.

Участь у Круглому столі взяли В.Сухомлин — директор Київського міського центру зайнятості, а також начальники його профільних відділів, керівні співробітники районних у м. Києві центрів зайнятості, І.Марусевич — керівник Громадської організації «Центр реабілітації» інвалідів – спинальників  «Відродження» АРС; О.Іванова  — керівник проекту «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості»; В.Русняк — голова Голосіївської МСЕК.

Під час Круглого столу директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин ознайомив присутніх з діяльністю міської служби зайнятості щодо вирішення проблем зайнятості осіб з інвалідністю.  Він наголосив, що допомога в соціальній адаптації і працевлаштування інвалідів являється одним із головних пріоритетів в роботі Київського міського центру зайнятості. Протягом  січня-вересня 2011 року за сприянням міської служби зайнятості роботу знайшла 101 особа з інвалідністю. З них 9 осіб працевлаштувались на дотаційні місця, 10 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
З початку року підприємствами Києва було надано майже 102 тис. вакансій, з них більш ніж 3,3 тис. розраховані на працевлаштування осіб з інвалідністю. На початок жовтня у Київському міському центрі зайнятості було 15 тис. актуальних вакансій, з яких на осіб з інвалідністю розраховані 700 вакансій.

«Міська служба зайнятості і надалі буде продовжувати роботу щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю. Для більш ефективної співпраці ми сподіваємось на поглиблення ділових зв’язків з усіма соціальними партнерами», — наголосив Віктор Сухомлин.

Наприкінці засідання Круглого столу з метою активізації системної роботи по організації зайнятості громадян з інвалідністю учасники заходу прийняли відповідне колективне рішення. По закінченню Круглого столу всі учасники подякували організаторам такої зустрічі та домовилися проводити подібні форуми принаймні один раз на півроку.

Київський міський центр зайнятості