5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Irina V
28 листопада, 2012 - 16:56
Добрий день. Допоможіть, будь ласка, на підприємстві необхідно об'єднати два відділи. Назва також зміниться, був відділ А та відділ Б, тепер назва віддлу " А та Б". Дії кадровика: 1. Видати наказ про об'єднання відділів (по підприємству) 2. Внести зміни до штатного розпису 3. Ознайоми працівників відділу А та Б з наказом 4. внести зміни до тружових книжок та П-2. Чи важається це зміна істотних умов праці, адже крім об'єднання відділів та б'єднання назв нічого не змінилося, посадові обов'язки також не змінні?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 листопада, 2012 - 16:23
Згоден, що у даному випадку істотні умови праці працівників не змінюються.
Irina V
29 листопада, 2012 - 16:55
Дякую за відповідь, а стосовно керівника відділу та зам. керівника, у них же змінюється назва? як варіант, можна всіх за заявами перевести?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 листопада, 2012 - 17:15
Можна. Але для чого усіх? Перевести доцільно тільки керівників відділів і їх заступників, а у трудових книжках інших працівників зробити запис про перейменування структурного підрозділу у зв’язку з об’єднанням відділів.
kiska55-83
7 лютого, 2015 - 21:47
Підскажіть буд-ласка як правильно внести запис у трудову про об'єднання двох кафедр у ВНЗ? Була кафедра менеджменту і економіки, нова назва буде кафедра Економіки та менеджменту. Як варіант- Назва кафедри економіки з реорганізацією змінено на кафедру економіки та менеджменту. І у один завідувач виходить "зайвий" він погодився на посаду Доцента на новій кафедрі. Як його оформити?