Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Тетяна К
6 березня, 2013 - 14:19
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации: Работала на предприятии официально, за 3 месяца до увольнения вышла замуж. После увольнения некоторое время работала без трудовой, а когда пришла устраиваться официально, то мне сказали, что нету записи в трудовой про смену фамилии. Когда обратилась туда (на то предприятие), мне сначала пообещали, что сделают эту запись (трудовую я им отдала), а потом бухгалтерия отказалась из-за того, что больше пол года я там не работаю. Когда я забирала трудовую, меня попросили написать расписку, что я не имею к ним никаких претензий, что я и сделала. И вот эта проблема остается открытой для меня по сей день. Подскажите, где мне могут поменять эту запись? Или мне проще завести новую трудовую книжку? Буду благодарна за помощь.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
6 березня, 2013 - 15:21
Відповідно до п. 2.13 «Інструкції про порядок ведення трудових книжок» ЗМІНА записів у трудових книжках про прізвище, ім'я, по батькові і дату народження виконується власником або уповноваженим ним органом ЗА ОСТАННІМ МІСЦЕМ РОБОТИ на підставі документів (паспорта, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну прізвища, ім'я та по батькові тощо) і з посиланням на номер і дату цих документів. Отже, вам необхідно звернутися за останнім місцем роботи офіційно, тобто подати відповідну заяву і її зареєструвати. Відмова підприємства у задоволенні вашого прохання є порушенням трудового законодавства.
Тетяна К
6 березня, 2013 - 15:37
А якщо вже пройшло більше року?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
6 березня, 2013 - 16:29
Не має значення!
Тетяна К
6 березня, 2013 - 16:40
А на новому підприємстві можуть поставити цей запис? чи конкретно там треба його зробити?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
6 березня, 2013 - 16:45
На новому місці роботи такого права не мають і прийняти на роботу також, якщо прізвище у трудовій книжці не відповідає паспорту.
Тетяна К
6 березня, 2013 - 16:50
Дякую.