...
Реєструйся

О.Лавринович: одномоментних звільнень держслужбовців не буде


Одномоментних звільнень державних службовців не буде. Про це в п’ятницю на прес-конференції сказав міністр юстиції Олександр Лавринович.

“У нас не буде одномоментних звільнень. Звичайно, будуть створюватись умови максимальні для того, щоб всі, хто будуть звільнятись з державної служби, щоб вони змогли знайти своє місце у приватному чи державному секторах економіки, чи в інших структурах. Я впевнений, що під час реформування буде такий підхід: хто найбільш готовий до роботи, хто має мотивацію і хоче далі працювати, буде планувати своє кар’єрне зростання, щоб вони залишались на державній службі”, – сказав О.Лавринович.

На уточнююче запитання журналістів, чи передбачено компенсації державним службовцям, яких будуть звільняти, міністр відповів: “Передбачені. І кожен, хто буде йти, він отримуватиме відповідну компенсацію”.

Також, за словами О.Лавриновича, “з сьогодні на завтра, через два місяці, не буде 50% скорочення, це буде процес, який займе не один рік. Але зрозуміло, що ми ставимо собі за мету вийти на такий показник, який буде потрібен в управлінській моделі, загальна чисельність – більш ніж 50% буде скорочено”.

Джерело: ІМК