...
Реєструйся

Олег Скрипка потіснить продавців матрьошок


Олег Скрипка потіснить продавців матрьошок 10–11 липня у Києві на Співочому полі відбудеться етнічний фестиваль ”Країна мрій”. Про це 15 червня повідомив музикант Олег Скрипка, 46 років. Вхід коштуватиме
30 грн, місце у партері — 100 грн. На фестивалі працюватимуть шість сцен.


— Ми вперше вводимо вхідні квитки, — розповідає він. — Зразу з’явилося багато незадоволених. Кажуть, що ми здирники. Ми вимушені це зробити, бо не маємо грошей організувати другий день фестивалю. Українці не хочуть платити за свою культуру, зате віддають по тисячі доларів за квиток на іноземну зірку. Така неувага до свого — ознака провінційності.

Ми завжди запрошуємо нових артистів. Я цього разу вийду з київсько-одеським гуртом ”Топоркестра”, гратимемо циганську музику, приїде найкраща польська етнопівачка Йоана Славінська. Вперше будуть латиші, гурт ”Ілґі”. Фома із ”Мандрів” покаже панк-шансон.

Видавництво ”Зелений пес” проведе фестивальний книжковий ярмарок. Видання можна буде придбати на вулиці від музею Івана Гончара до Співочого поля. Вхід вільний.

Так ми витіснили продавців матрьошок і чортячих ріжок з неоном, які стояли на вході, — говорить Олег Скрипка. — Наші гості думали, що ми пропонуємо цей непотріб.

На алеях Співочого поля продаватимуть свої роботи 250 народних майстрів. Заходи триватимуть з 10.00 до 22.00.

Джерело: navsi100.com