...
Реєструйся

Отпуск за фактически отработанное время


Если сотруднику дали отпуск за фактически отработанное время, например с 01.07.2010 г. по 25.12.2010 г., то следующий рабочий период, за который ему положен отпуск начинается с даты 26.12.2010 г. или просто за рабочий период – с 01.07.2010 г. по 30.06.2011 г. ему полагается остаток неиспользованого отпуска? То есть, изменяется ли рабочий период в том случае, если сотруднику уже надан отпуск за фактически проработанное время?

Матеріали до теми


Про підвищувальний коефіцієнт до доходів, виплачених у негрошовій формі, для розрахунку військового збору
Відповідно до підпункту 1.4 пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), нарахування, утримання ...
Тепер можна змінити страхувальника у сформованому листку непрацездатності
Відповідне програмне забезпечення доопрацьоване Пенсійним фондом України. Сформований листок непрацездатності надсилається страхувальникам через кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного ...