5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
домашній
Зображення користувача домашній.
29 березня, 2012 - 18:01
Скажіть будь ласка, хто повинен рахувати безперевний та медичний стаж для складання тарифікації медичним працівникам:кадровик чи економіст ?Трудові знаходяться в кадровика ,але за що встановлюється надбавка за безперевний і надбавка за медичний стаж визначає еконміст.
MN.hr
6 квітня, 2012 - 10:14
Інф.щодо зарахування періодів до страхового стажу для оплати листків непрацездатності - можна знайти тут - http://kadrovik.ua/content/zarakhuvannya-od-v-do-strakhovogo-stazhu-dlya-oplati-listk-v-nepratsezdatnost надає таку інформацію кадрова служба.
домашній
Зображення користувача домашній.
9 квітня, 2012 - 17:43
Це я знаю, але мене цікавить не страховий стаж, а медичний , для встановлення надбавки медичним працівникам по Постанові КМУ №1418
kissYulya
Зображення користувача kissYulya.
13 квітня, 2012 - 14:11
На основі цієї постанови кадровик рахує стаж! Видається наказ по закладу стосовно відсоткової виплати за надбавку за вислугу років на основі постанови КМУ та до наказу додається список працівників з вказанням ПІБ, посади та стажу роботи і відсотковий розмір. Виписка з цього наказу разом з додатком надається до бухгалтерії по якій проводиться нарахування. В нашому закладі штатний розпис складається поквартально тому і поквартально розписаний стаж - це дуже зручно коли відсоток виплати змінюється у зв"язку зі зміною стажу.
Надюшка
11 травня, 2012 - 09:01
Здравствуйте, уважаемые коллеги! Подскажите, пожалуйста, следующее: 1. Что входит в стаж социального страхования? 2. При оформлении на пенсию какой стаж учитывается, а какой нет? 3. Учитываются ли больничные в стаж социального стахования? 4. Как определить время "отпусков за свой счет", которое, как мне сказали, не входит в стаж соц.страхования? 5. Какой минимальный взнос в соцстрах, чтобы стаж шел? Очень надо знать...