...
Реєструйся

Підвищення з 1 березня ц. р. пенсії деяким категоріям громадян


Кабінет Міністрів України 14 квiтня 2010 року прийняв постанову «Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника», завдяки чому з 1 березня 2010 року підвищиться розмір раніше призначених трудових пенсій. Про це повідомив очільник Міністерства праці та соціальної політики України Василь Надрага.

За його словами, відповідно до прийнятого Урядом рішення пенсії будуть підвищені з 1 березня 2010 року на 1,1 %, що дорівнює 20 % темпів зростання середньої заробітної плати в Україні за минулий рік, яке склало відповідно 5,05 %. Для цього необхідно близько 369 млн. грн., які передбачені у проекті бюджету Пенсійного фонду України на 2010 рік.

У такому ж порядку перерахуються пенсії, призначені відповідно до законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Також прийнятою Кабінетом Міністрів України постановою передбачається, що Мінпраці, Мінфін разом з Пенсійним фондом України після прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та затвердження бюджету Пенсійного фонду України мають в місячний термін внести пропозиції щодо подальшого, протягом 2010 року, підвищення розміру пенсій.