...
Реєструйся

Про укладення Галузевої угоди працівників соціальної сфери


9 квiтня 2010 року відбулася зустріч Міністра праці та соціальної політики Василя Надраги з головою Профспілки працівників соціальної сфери Володимиром Тьоткіним.

На нараді було обговорено стан виконання Галузевої угоди, укладеної на 2007–2009 роки та укладання Галузевої угоди на 2010–2012 роки. Крім того, було розглянуто питання фінансування та утримання підприємств, установ та закладів соціальної сфери та оплату праці працівників соціальної сфери, а також стан справ з охороною праці в підпорядкованих міністерству установах та посилення структурного підрозділу з питань охорони праці.

«Міністерство праці та соціальної політики України є провідником реформ у сфері впровадження гарантій для робітників соціальної сфери. Ми забезпечуємо координацію роботи по створенню необхідних умов для ефективного функціонування та розвитку системи соціального діалогу. Посилення позицій соціальних партнерів у вирішенні найважливіших соціальних питань у нашому суспільстві буде і надалі мати всебічну підтримку з боку Міністерства, адже ми разом повинні вирішувати складні питання, які врешті дадуть значний імпульс для розвитку економіки», — зазначив Міністр.