...
Реєструйся

Пільгові пенсії буде значно зменшено


Віце-прем’єр-міністр Борис Колесников повідомив, що пільгові пенсії за пропозицією Президента Віктора Януковича будуть значно зменшені.
Про це політик заявив в інтерв’ю Дзеркалу тижня.
Відповідаючи на запитання про те, чи не наклав Президент мораторій на зменшення пільгових пенсій, Колесников сказав: “Пільгові пенсії за пропозицією Януковича будуть обрізані”.

“Чому шахтар чи металург, який простояв все життя у печі, буде одержувати пенсію в 2000, а” заслужений” депутат – 16 тисяч гривень?”, – сказав віце-прем’єр.
На його думку, повинна бути “морально відповідальна планка”. “Припустімо, 8 тисяч гривень. Більше цього, напевно, пенсії бути не повинно. Або треба переходити до персоніфікованої накопичувальній системі. Те, що ви зобов’язані, платите державі”, – сказав Колесников.
“Можна навіть знизити ставку при обов’язковій сплаті в накопичувальний пенсійний фонд. Хочете більшу пенсію – заробляйте більше, платіть в приватний чи державний пенсійний фонд за персональному принципом”, – відзначив віце-прем’єр.

“Коли в країні середня пенсія буде не одна тисяча гривень, а 6000, то, відповідно, і максимальна планка буде не 8000, а 20 тисяч гривень”, – додав Колесников.

Нагадаємо: 11 серпня віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що виконання вимог МВФ в частині реформування пенсійної системи в Україні необхідне, аби уникнути банкрутства держави.

Джерело: ubr.ua