Переможців та фіналістів конкурсу «КАДРОВИК РОКУ’2011» урочисто привітали в Києві


Минулої п’ятниці, 20 січня 2012 року, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та фіналістів Всеукраїнського професійного конкурсу «КАДРОВИК РОКУ’2011», організованого Всеукраїнською асоціацією кадровиків та журналом «Довідник кадровика» — лідером серед вітчизняних видань для працівників кадрових служб. Конкурс проводився за підтримки Міністерства соціальної політики України, Державного центру зайнятості та Головдержслужби.

На свято зібралися майже всі 35 фіналістів конкурсу, що завдяки своїм ґрунтовним професійним знанням вибороли право називатися найкращими кадровиками України.

Із заслуженою перемогою їх привітала голова конкурсного журі, головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ярослава Паньків. Вона й вручила призи абсолютному переможцю конкурсу Олександру Левіту, заступнику начальника управління кадрів ДП Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», м. Миколаїв. 

Завантажити всі фото у форматі .rar >>>

 

 

Олександр Левіт                                                                 Ярослава Паньків

Він отримав грошовий приз в сумі 10 000 гривень, сертифікат на тижневу путівку на двох до готелю «Водоспад» (м. Яремче, Карпати), пам’ятну статуетку та диплом, що підтверджує досконале знання у сфері трудового законодавства, кадрового діловодства і управління персоналом та престижне звання «Кадровик року’2011».

У свою чергу пан Левіт щиро подякував організаторам конкурсу, авторам конкурсних завдань та членам експертного журі за саму ідею започаткування цього проекту, за можливість перевірити свої професійні знання, а також зізнався, що дуже пишається своєю перемогою у такому масштабному змаганні. Володар гран-прі побажав усім присутнім перемоги в наступних конкурсах.

Великі набори побутової техніки з рук представника партнера проекту, бренд-менеджера холдингу Saturn Іллі Козловського, отримали призери конкурсу: Анатолій Нешва, заступник ученого секретаря ДП «НТК статистичних досліджень», м. Київ (переможець у номінації «Кадрове діловодство») і Тетяна Максименко, директор департаменту персоналу ТОВ «ІТІ-ГРУП», м. Київ (переможець у номінації «Управління персоналом»).
Переможець у номінації «Трудове законодавство» Ірина Суботіна, начальник служби по роботі з персоналом ЗАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», м. Київ,  що не була присутньою на церемонії, отримає заслужені призи в редакції журналу «Довідник кадровика».
Призери також отримали пам’ятні статуетки та дипломи, що підтверджують їхні досконалі знання в названих сферах.

 

Нагороджується Анатолій Нешва

 

 

Призи отримує Тетяна Максименко

Після цього ведуча заходу Людмила Циганок, менеджер зі зв’язків з громадськістю Видавничого дому «МЕДІА-ПРО», надала слово членам експертного журі, постійним авторам журналу «Довідник кадровика», що склали конкурсні запитання до всіх турів змагання.

Ігор Рашкевич, головний правовий інспектор праці Київської міської ради профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України, висловив захоплення професіоналізмом присутніх, їхньою наполегливістю в опануванні фахових знань і побажав їм нових звершень в наступних конкурсах.

Володимир Лось, заступник директора департаменту по роботі з персоналом НАК «Нафтогаз», член Громадської ради при Держслужбі з питань захисту персональних даних, закликав присутніх, як членів Всеукраїнської асоціації кадровиків, надсилати свої зауваження та пропозиції щодо вдосконалення законодавства у цій сфері. Також Володимир Арсентійович особливо відзначив роль жінок у роботі кадрових служб.

Присутніх привітав і Василь Петюх, канд. екон. наук, професор, заступник завідувача кафедри управління персоналом КНЕУ ім. В. Гетьмана. «Оскільки ви є найкращими представниками своєї професії в Україні, ми запрошуємо всіх до співпраці з нашим університетом. Це може бути викладання, участь у створенні підручників і навчальних посібників тощо», — сказав член журі.

Зі щирими привітаннями виступив також Віктор Рожнов, експерт з кадрових питань.

«Кожен із вас, незалежно від кількості набраних балів і виграних призів, уже є переможцем, адже стати одним з 35 фіналістів у конкурсі, в якому брали участь понад 700 учасників, це велика честь і свідчення високого професіоналізму», — сказав у своєму вітальному слові Микола Бойко, доцент Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Після цього були оголошені учасники, що увійшли до топ-20 конкурсу та інші фіналісти. Вони були нагороджені відповідними дипломами, косметичними наборами (або вишуканими візитницями), фірмовими чашками від журналу «Довідник кадровика» та подарунками від інформаційного партнера конкурсу інтернет-портала rabota.ua.

Редактор інтернет-портала Всеукраїнської асоціації кадровиків kadrovik.ua  Анастасія Постернак після привітань запросила всіх присутніх як найдосвідченіших професіоналів кадрової справи стати активом Асоціації, брати участь у її проектах і заходах, стати її експертами та допомагати колегам з усієї країни на форумі порталу.

Зрештою після офіційної частини настав час для  знайомства, спілкування у тісному колі колег, запитань до експертів і навіть професійних дискусій!

Дружній атмосфері сприяли затишок і гарна кухня етно-ресторації «Козачок», де відбувався захід.

Кадровики навіть запропонували створити в соціальній мережі окрему групу учасників і фіналістів конкурсу, де вони могли б спілкуватися онлайн, ділитися досвідом.

Наостанок — фотосесія. Фіналісти фотографувалися один з одним, членами експертного журі, оргкомітетом. Прощалися вже щирими друзями, з позитивним настроєм і відчуттям, що такі приємні емоції варто згадувати довго!

Відгуки фіналістів про враження від участі у конкурсі>>>

Фіналісти конкурсу з членами оргкомітету та експертного журі

******

Організатори конкурсу  щиро дякують всім партнерам, які підтримали конкурс:

подарунковому партнеру — холдингу Saturn

інформаційним партнерам порталам Rabota.ua, SuperJob, Trud.ua;

гостинним партнерам — етно-ресторації «Козачок» та торговій марці «Олімп»;

квітковому партнеру — творчій майстерні LoraShen

*****

Запрошуємо до участі в наступному конкурсі — «КАДРОВИК РОКУ’2012»!
Про початок та умови буде оголошено додатково. Стежте за новинами на порталі kadrovik.ua

******

Завантажити всі фото у форматі .rar >>>

Всі матеріали >>>

 

*****

ПРО НАС ПИШУТЬ

На корпоративних сайтах

https://www.upek.com.ua/press/news/detail.php?ID=6149

На порталі Rabota.ua:

https://rabota.ua/Info/Jobsearcher/post/2012/01/24/kadrovik_roku_2011_sostojalas_tseremonija_nagrazhdenija_pobeditelej.aspx

https://rabota.ua/Info/Jobsearcher/post/2012/01/11/itogi_konkursa_kadrovik_roku.aspx

https://rabota.ua/Info/Jobsearcher/post/2011/04/26/kadrovik_goda.aspx

На порталі Trud.ua

https://www.trud.ua/news/

https://www.trud.ua/news/news/2012/01/25/v-kieve-sostoyalas-ceremoniya-nagrazhdeniya-pobeditelej-vseukrainskogo-professionalnogo-konkursa-kadrovik-goda%e2%80%992011/

https://www.trud.ua/news/news/2012/01/11/itogi-konkursa-kadrovik-roku%e2%80%992011/

На порталі SuperJob

https://www.superjob.ua/info/announcement.html?id=50265

https://www.superjob.ua/info/announcement.html?id=50273