Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Tatar
26 жовтня, 2012 - 11:22
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи потрібно щось зазначати в трудовій книжці при переведенні помічника судді на строковий трудовий договір відповідно до п. 27 Положення про помічника судді суду загальнї юрисдикції, чи достатньо просто винести наказ про зміну істотних умов праці, потім попередження і сам наказ на переведення. Наперед вдячна!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 жовтня, 2012 - 14:37
Запис до трудової книжки про строковий характер трудового договору не вноситься.
Tatar
26 жовтня, 2012 - 15:31
Дякую за відповідь. Знаю, що про строковість трудового договору в ТК не зазначається. Просто така ситуація, що ТУ ДСА області наполягає на внесенні таких відомостей у трудові книжки працівників, аргументуючи тим, що відбулося переведення та зміна істотних умов праці. Виходить, що в ТК є запис про призначення особи помічником, потім про прийняття присяги, присвоєння рангів і далі потрібно писати "переведений на посаду помічника такого-то судді на час виконання ним повноважень судді такого-то суду".
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 жовтня, 2012 - 10:43
У графі 3 трудової книжки (див. бланк трудової книжки) записуються відомості про прийом на роботу, переведення на іншу роботу і звільнення. У даному випадку ніякого переведення на іншу роботу не було, а відбувся перехід з безстрокового на строковий характер роботи.
Tatar
29 жовтня, 2012 - 11:44
Дуже дякую за відповідь. Я також так думаю, просто хотіла почути думку експерта.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 жовтня, 2012 - 12:21
Будь ласка.
slv_maria_75916
Sofi
10 січня, 2018 - 13:32
Доброго дня! Потрібна Ваша консультація з наступного питання. Помічник судді була прийнята на посаду по старому Закону України "Про судоустрій". Згодом було прийнято новий Закон України "Про судоустрій та статус суддів", відповідно до положень якого помічник призначається та звільняється за поданням судді наказом керівника апарату. Даного помічника про зміну істотних умов праці ніхто не повідомляв та дана людина продовжувала працювати на посаді без подання судді. Потім, данний помічник судді пішла у декрет, а суддя у відставку. Наразі, ця людина планує виходити через два місяці. Питання в тому як діяти? Попередити зараз про зміну істотних умов праці (необхідність подання судді)? Наказ, повідомляння тощо? Дякую