5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
El
1 лютого, 2011 - 12:21
Добрий день. Звертаюсь до вас за допомогою вперше і сподіваюсь на її отримання. Моє питання складається з декількох пунктів. Працівниця працювала з 09.10.2006 року в бюджетній установі на посаді інженера з охорони праці згідно штатного розпису. З 01.12.2010 грудня штатний розпис установи приведено у відповідність з взірцевими штатними нормативами, де передбачено всього 0,5 ставки інженера з охорони праці. З 01.12.2010 року її переводять на 0,5 ставки інженера з охорони праці (оклад 530,00 грн.) і 0,5 ставки інспектора з кадрів - оклад 470,50 грн(0,5 ставки інспектора з кадрів теж передбачено штатним розписом) для повної занятості в тій же бюджетній установі. Питання: 1. Як згідно чинного законодавства про працю здійснити переведення? 2. Як правильно оформити запис до трудової книжки? 3. Чи вважається таке переведення сумісництвом? 4. Якщо це є сумісництво, то які 0,5 ставки будуть вважатися основним місцем роботи? 5. Як здіснювати табелювання? 6. Як згідно чинного законодавства повинна примінятися податкова соціальна пільга? Далі, 20.01.2011 працівниця подає до установи довідку-виклик для підготовки та захисту дипломного проекту з 01.02.2011 року по 31.05.2011 року (вона навчається на 6 курсі ВНЗ і отримує кваліфікацію спеціаліста). Питання: 1. Як правильно видати наказ про надання учбової відпустки відповідно займаємих посад? 2. Як повинно бути нараховано відпускні? Будь ласка допоможіть!!! СРОЧНО!!! Завчасно вдячна!!!
El
4 лютого, 2011 - 12:31
Никто не может помочь в моём вопросе???
Aliasik
4 лютого, 2011 - 13:34
Я так понимаю, что работника не увольняют, а просто переводят на 0.5 ставки инженера по охране труда. Это и будет основное место работы 0.5 ставки в ОК можно оформить как суміщення. Т.е. один приказ будет звучать примерно так "Задорожну Тетяну Олександрівну, (посада), перевести з 15.10.09 на 0,5 ставки 1 тарифного розряду з посадовим згідно штатного розпису " а второй "Задорожну Тетяну Олександрівну, (посада), становити доплату за суміщення професії інспектора з кадрів у розмірі 50% посадового окладу з (дата). Впринципе запись в трудовой по поводу изменения оклада делать не нужно, (мы не пишем) это отражается только в зарплате а стаж остается тем-же. А "суміщення" - тоже. Есть основное место работы, совместительство не пишется. Если организация одна, а если другая, то с основго места работы нужна будет копия трудовой. В табеле ведется отлельная строка "совместители" и там пишите ее фамилию и 4 часа. В приказе на отпуск писать основное место работы.
na
5 лютого, 2011 - 01:12
Становити доплату за суміщення невигідна умова доплати для працівника. У ШР передбачено 0,5 ставки інспектора з кадрів це значить буде 0,25 % доплати за суміщення. Тобто у працівника не буде мінімального нарахування заробітної плати і тому страховий стаж буде зарахований у неповному обсязі.
VElena
9 лютого, 2011 - 21:08
На мою думку, спочатку потрібно вирішити якої тривалості буде робочий день даної працівниці: 8 год чи 4 (0,5 ставки). Звідси і випливатиме, як краще оформити ії. 1 варіант: якщо вирішиться, що основне місце роботи ії буде як інженер з охорони праці, то роб.день у неї буде с 09 до 13 год, тоді 0,5 ставки інспектора з кадрів оформлюється як сумісництво (з 14 до 18 год.). Тому що, сумісництво . це виконання працівником, крім основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому чи на іншому підприємстві,Тобто працівник не може одночасно (наприклад, з 9-ї до 18-ї год.) виконувати роботу за основним місцем роботи і за сумісництвом. Відповідно й табелювання буде проводитися за двома посадами. Та відпустка формлюється як інженеру з охорони праці так і інспектору з кадрів. 2 варіант це суміщення: тоді також працівника переводять на 0,5 ставки за основним місцем роботи ( наприклад, інженера з охорони праці) та покладають на неї в порядку суміщення виконання обовязків інспектора з кадрів з оплатою праці відповідно штатного розкладу ( в вашому випадку це 0,5 ставки). Що стосується записів до трудової книжки то при сумісництві : згідно з пунктом 2.14 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року 58, запис відомостей про роботу за сумісництвом провадиться за бажанням працівника і зазначається у трудовій книжці окремим рядком. А робота за суміщенням не заноситься до трудової книжки.