...
Реєструйся

Податківці переконали 12 тисяч директорів підвищити зарплату підлеглим


Державною податковою службою України,проведена індивідуальна роз’яснювальна робота щодо детінізації заробітної плати зі значною кількістю роботодавців. Унаслідок цих заходів, 12,5 тисяч підприємств підвищили рівень оплати праці та додатково сплатили добюджету 19,1 млн грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це під час робочої наради повідомив Голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко.


“Легалізація зайнятості, зменшення боргів із зарплати, підвищення рівня оплати праці – для органів податкової служби це першочергові завдання”, — зазначив В. Захарченко, наголосивши, що розв’язання цих завдань сприяє наповненню місцевих бюджетів, за рахунок яких фінансуються освіта і медицина.

За його словами, вже з початку року податківці спільно з місцевими органами виконавчої влади відпрацювали майже 5 тисяч підприємств, керівники яких нараховують своїм працівникам заробітну плату в незначних розмірах (тобто нижче або на рівні законодавчо встановленої мінімальної зарплати).

Нагадаємо, зокрема для автоматичного повернення ПДВ, компанія повинна забезпечити працівникам зарплату в розмірі щонайменше 2,5 “мінімалки”.

Джерело: biz.liga.net