“ПОДАТКИ” — новий журнал ВД “МЕДІА-ПРО”


«ПОДАТКИ» — новий професійний журнал
від лідера професійної періодики
ВД «МЕДІА-ПРО»
Головний бухгалтерський журнал
для бухгалтерів, керівників підприємств, підприємців, аудиторів, юристів, податкових інспекторів
 
Ми пишемо про найбільш штрафонебезпечну, складну та мінливу сторону роботи бухгалтера — про оподаткування.

Ви матимете всю потрібну інформацію, аби правильно розрахувати та сплатити податки, швидко та вчасно скласти податкову звітність. Ви знатимете про податки все!

Формат: В5
Періодичність: виходить раз на місяць
Вартість: 175 грн
Обсяг: 96 с.
Передплатний індекс: 98098

 
ЧОМУ ВАРТО ПЕРЕДПЛАТИТИ ЖУРНАЛ «ПОДАТКИ»?
 
Виходить щомісяця. Більшість бухгалтерських видань друкується щотижня або навіть кілька разів на тиждень. Проте, конкуруючи одне з одним у швидкості подання новин та чималих документів, вони часто програють в глибині та детальності їх аналізу.

Відповідає на ваші запитання. Передплатники журналу безкоштовно отримують відповіді на свої питання, звісно, якщо означена проблема зацікавить інших читачів.

Заощаджує гроші. Вартість однієї консультації аудиторської чи юридичної компанії не менша за вартість річної передплати на наш журнал. Ну а про те, скільки коштів збереже навіть одна, вчасно виявлена за допомогою журналу помилка, годі й говорити!

Має високий професійний рівень. Редактори та автори журналу мають багаторічний досвід роботи у сфері оподаткування, добре знайомі читачам за публікаціям в інших бухгалтерських виданнях. Вся інформація, надрукована в нашому журналі, проходить кілька рівнів перевірки.

Надзвичайно практичний. Тематичний план журналу формується за запитами читачів, а також відповідно до найновіших трендів в оподаткуванні. Ми пишемо лише про актуальні, потрібні в роботі події та новації.

Захищає ваші інтереси. Ми дбаємо про вашу професійну безпеку і ваш захист у складних ситуаціях. Досвідчені юристи та адвокати розповідають, як поводитися під час перевірки, спілкуватися з працівниками податкової міліції тощо.

 
 
Захистіть себе та своє підприємство від проблем і штрафів!
 
Відділ передплати:
(044) 507-22-26, 568-5138
podpiska@mediapro.com.ua