Реєструйся

Працівники скаржаться в податкову — роботодавці платять в бюджет


Керівник підприємства, проти якого було порушено кримінальну справу через неправомірні дії та мінімізацію зарплатні, виплатив до бюджету більше мільйона гривень.

Так, нещодавно податківці Печерського району м. Києва отримали сигнал від працівників одного товариства з обмеженою відповідальністю, що займається торгівлею продуктів харчування, про порушення трудового законодавства. Більше 10 людей повідомили, що отримують “чорну зарплату”, яку, до того ж, керівництво виплачує нерегулярно.

Печерські податківці під час перевірки встановили значні розбіжності у інформації про заробітну платню між бухгалтерською документацією підприємства та звітами, що подавались до податкових органів. За підрахунками спеціалістів, через махінації керівника фірми, держава недоотримала податок з доходів фізичних осіб на загальну суму 1 мільйон 170 тисяч гривень.

Проти директора підприємства-головного бухгалтера в одній особі було порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 3641 Кримінального кодексу України. В результаті, він сплатив до бюджету зазначену суму.                                                           

ДПІ у Печерському районі м. Києва ДПС