...
Реєструйся

Працівники видавничого дому «МЕДІА-ПРО» взяли участь у соціальній акції «Майбутнє планети – в наших руках!»


 Задумайся і збережи планету!  МЕДІА-ПРО долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі.*

Компанія «МЕДІА-ПРО», усвідомлюючи свою соціальну відповідальність, запровадила щорічну соціальну акцію «Майбутнє планети — в наших руках!».

Цього року для проведення акції «МЕДІА-ПРО» залучили команду працівників спеціалізованих професійних журналів: «Довідник кадровика», «Справочник экономиста», «Генеральный Директор», «Секретарь-референт», «Менеджер по персоналу», «Охорона праці і пожежна безпека» та «Экология предприятия».
Під час акції працівники видавничого дому посадили дерева та кущі біля свого офісного приміщення за адресою вул. М. Раскової, 11.

Без позитивних зрушень в нашій свідомості, практиці природокористування, в способах і рівнях споживання майбутнє як сучасної цивілізації, так і Української держави є проблематичним. Майбутнє починається сьогодні, з нашого двору і міста, вулиці і лісу, річки і моря. Отже, майбутнє планети – в наших руках!

*День Землі (англ. — Earth Day) — відзначається щороку 22 квітня. Ця назва, що використовується по відношенню до різних заходів, покликаних спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого природного довкілля планети Земля. День Землі –  це громадська ініціатива, вона відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій. Перша «одноразова» акція цього дня відбулася в 1970 році в США.