Причини звільнення співробітників з компанії


Більшість українських співробітників залишають компанії через недостатній рівень заробітної плати.

Людині властиво завжди прагнути до кращого для себе. Тому часто ми знаходимося в постійному пошуку нової роботи, яка в чомусь буде якісніше задовольняти наші бажання і потреби. Портал Work.ua провів опитування, щоб дізнатися які причини підштовхують українців зробити непростий крок – написати заяву про звільнення.

Згідно з опитуванням, найбільш поширеною причиною звільнення є недостатня заробітна плата – так відповіли 42,8% опитаних. Конфлікти з керівництвом послужили привід для 17,8% працівників, конфлікти з колегами – для 4,2%. 14,2% працівників були змушені покинути компанії через відсутність можливостей кар'єрного росту. 10,7% респондентів звільнилися, так як робота була для них недостатньо цікавої. Занадто велике навантаження виявилася вирішальним чинником для 6,6% працівників. У зв'язку з переїздом змінювали роботу 2,8% українців, а через сімейні обставини – 0,9%.

Низька заробітна плата хоч і є найбільш поширеною причиною звільнення, але далеко не єдиною. Майже 60% українців покидали компанії з інших причин. Найчастіше ці чинники працюють в сукупності, і обумовлені недостатнім рівнем мотивації співробітників, відсутністю можливості професійного росту та неможливістю дійти компромісу в конфліктних ситуаціях.

Опитування проводилося в соціальних мережах з 19 по 26 лютого 2013 року. У ньому взяло участь 600 респондентів з України.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень