Причини звільнення українців з роботи


Що змушує людину прийняти рішення піти з роботи? Компанія work.ua провела опитування, виділивши основні причини звільнення з роботи українців, повідомляє sunny7.com.ua.

На першому місці виявилася низька зарплата. На думку майже 43% опитаних саме цей фактор слугував стимулом покинути колишню роботу і шукати нові можливості для розвитку.

Другим по значущості чинником звыльнення з роботи виявилися розбіжності з керівництвом. Цю причину вказали майже 18% осіб, які взяли участь в опитуванні.

Трохи більше 14% респондентів своєю причиною зміни місця роботи назвали відсутність кар'єрного росту. Цей факт отримав третє місце в рейтингу.

Четвертою причиною звільнення з роботи в нашій країні виявилася нецікава робота. Саме вона послужила стимулом написання заяви про звільнення для більше ніж 10% опитаних.

П'ята позиція – це дуже велике навантаження на роботі. Близько 7% учасників опитування вказали саме цю причину зміни роботи.

Погані відносини в колективі, переїзд в інше місто і проблеми в сім'ї замкнули рейтинг основних причин звільнення з роботи українців.

У цьому дослідженні взяло участь 600 чоловік з різних регіонів нашої країни. Але, незважаючи на невелику кількість учасників, багато з нас погодяться, що результати опитування відображають загальну ситуацію та тенденції на ринку праці в Україні. Гроші, нескладні відносини з начальником і безперспективність роботи – це ті причини звільнення з роботи, які мають місце в кожній компанії і колективі.