...
Реєструйся

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 3-ПВ (термінова, піврічна) “Звіт про використання робочого часу”


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 грудня 2007 року № 445

Про затвердження форми державного статистичного спостереження

№ 3-ПВ (термінова, піврічна) “Звіт про використання робочого часу”

Наказ втратив чинність з 15 січня 2010 року
(згідно з наказом Державного комітету статистики України
 від 3 серпня 2009 року N 294)

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження про використання робочого часу та стан укладання колективних договорів наказую:

1. Затвердити та ввести у дію зі звіту за січень – червень 2008 року форму державного статистичного спостереження N 3-ПВ (термінова, піврічна) “Звіт про використання робочого часу”, що додається.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб усіх організаційно-правових форм господарювання, їхні відокремлені підрозділи.

3. Департаменту статистики праці (Григорович Н. В.):

3.1. Передати адміністративно-господарському департаменту оригінал бланка форми державного статистичного спостереження, затвердженої цим наказом, для виготовлення.

3.2. Здійснювати організаційне та методологічне керівництво збором та розробкою даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І. Ю.) забезпечити фінансування послуг з виготовлення та доставки бланків форми державного статистичного спостереження, затвердженої цим наказом.

5. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О. К.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланків форми державного статистичного спостереження, затвердженої цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.

6. Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві (Кокурін А. І.) здійснювати розробку та зведення даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом, що одержані від головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі у терміни, визначені Планом державних статистичних спостережень.

7. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі забезпечити в установленому порядку збір, розробку і подання Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві звітів у терміни, що визначені Планом державних статистичних спостережень.

8. Визнати таким, що втратив чинність з 1 червня 2008 року, наказ Державного комітету статистики України від 12.08.2005 N 236 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці”.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

 

© Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА», 1991 – 2010
© ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», 2007 – 2010