...
Реєструйся

Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 липня 2007 року № 223

Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці

Наказ втратив чинність з 15 січня 2010 року
(згідно з наказом Державного комітету статистики України
 від 3 серпня 2009 року № 294)

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень з праці наказую:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень з праці, що додаються та ввести їх в дію:

1.1. № 1-ПВ (умови праці) (один раз у два роки) “Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці” зі звіту за 2007 рік;

1.2.№ 6-ПВ (річна) “Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання” зі звіту за 2007 рік;

1.3. № 1-ПВ (термінова, квартальна) “Звіт з праці” зі звіту за I квартал 2008 року;

1.4.№ 1-ПВ (термінова, місячна) “Звіт з праці” зі звіту за січень 2008 року.

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, на юридичних осіб усіх організаційно-правових форм господарювання, їхні відокремлені підрозділи.

3. Департаменту статистики праці (Григорович Н. В.):

3.1. Передати адміністративно-господарському департаменту (Ісаєва Н. О.) оригінали бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом, для виготовлення.

3.2. Здійснювати організаційне та методологічне керівництво збором та розробкою даних за формами державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.

4. Адміністративно-господарському департаменту (Ісаєва Н. О.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.

5. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І. Ю.) забезпечити фінансування робіт з виготовлення та доставки бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.

6. Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві (Кокурін А. І.) здійснювати розробку та зведення даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом, що одержані від головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, у місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі у терміни, визначені Планом державних статистичних спостережень.

7. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, у місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі забезпечити в установленому порядку збір, розробку і подання Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві звітів у терміни, що визначені Планом державних статистичних спостережень.

8. Визнати такими, що втратили чинність з 10 січня 2008 року:

наказ Державного комітету статистики України від 29.01.2007 № 22 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) “Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці”;

наказ Державного комітету статистики України від 30.06.2006 № 291 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці”;

наказ Державного комітету статистики України від 11.08.2004 № 472 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці”;

форма № 1-ПВ (термінова – квартальна) “Звіт з праці”, затверджена наказом Державного комітету статистики України від 12.08.2005 № 236 “Про затвердження річних форм державних статистичних спостережень з праці”.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

 

© Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА», 1991 – 2010
© ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», 2007 – 2010