Реєструйся

Проблеми з щорічною відпусткою.


Доброго дня! Я державний службовець, у 2011 році закінчила юридичну академію і з 01 вересня 2011 року працюю в суді помічником голови суду. Зараз в мене утворилась неприємна і складна ситуція на роботі через мою відпустку. За графіком надання відпусток у нашій установі – моя починається з 01 серпня 2012 року. Я безперервно працювала з початку працевлаштування і до початку червня. У червні мені зробили серйозну операцію і по теперішній час я знаходжусь на лікарняному. Проте через мою відсутність зараз на роботі вже упродовж місяця у керівництва відсутнє бажання надавати мені щорічну відпустку у серпні. Це мотивовано робочої необхідністю, великою кількістю роботи і так далі… Однак мені вкрай потрібна ця відпустка, бо я ще не одужала та і взагалі за мій робочий рік (з 01 вересня 2011 року по 01 вересня 2012 року) це буде моя перша відпустка.
В звязку з наведеним в мене виникло декілька запитань наступного змісту:
1. Чи має право керівництво не надавати мені відпустку? Якщо так – яким актом законодавства це передбачено?
2. Чи маю я невідємне і непорушне право на цю відпустку? Тобто щоб отримати її так, щоб керівництво не мало права не тільки не надавати її мені, але й не мало б права мене з неї відкликати?
3. Якщо я бажаю перенести свою відпустку у звязку із тимчасовою непрацездатністю – які документи я повинна надати керівництву разом із своєю заявою про перенесення відпустки? І чи є якісь часові строки у які я повинна направити до установи в якій працюю, відповідну заяву?
Заздалегідь вдячна за надані відповіді!