...
Реєструйся

Продовольство в світі може подорожчати на 40%


У найближче десятиліття ціни на продовольство можуть збільшитися на 40% через зростання населення світу.
З таким попередженням 15 червня виступили фахівці Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО).

Експерти вважають, що ціни на пшеницю і тверді зернові зростуть на 15% – 40% порівняно з періодом 1997-2006 рр. “Ожидается, что цена на растительное масло вырастет на 40%, а на молочные продукты — на 16-45%.” Очікується, що ціна на рослинну олію виросте на 40%, а на молочні продукти – на 16-45%.

Автори доповіді відзначають, що світовий попит на м’ясо росте швидше, ніж на інші види сільськогосподарської продукції. Вони пов’язують цю тенденцію з підвищенням доходів деяких верств населення в країнах, що розвиваються, що веде до зміни їх раціону харчування.Про це повідомляє центр новин ООН.

У доповіді повідомляється, що Бразилія найбільш швидко розвивається серед країн – виробників сільськогосподарської продукції. Очікується, що в період з 2010 по 2019 роки обсяг виробництва в цій країні зросте на 40%. У Китаї, Індії, Російській Федерації та Україні виробництво продовольства виросте більш ніж на 20%.

Источник: Фокус