...
Реєструйся

Проект Соціального кодексу не сподобався Мінсоцполітики


На думку Мінсоцполітики, у запропонованому проекті не враховані багато норм, відсутні порядки призначення і визначення деяких пенсій і т.п.

Міністерство соціальної політики України не підтримує проект Соціального кодексу (реєстр. № 11061), і тому вважає недоцільним вносити до нього які-небудь поправки.

На думку Мінсоцполітики, у запропонованому проекті передбачені норми, які повертають більш пільгові умови призначення пенсій народним депутатам, суддям, прокурорам і держслужбовцям, які діяли до жовтня 2011 року. Також до недоліків розділів, що стосуються соціального страхування і пенсійного забезпечення, можна віднести відсутність порядків визначення грошового забезпечення, призначення і виплат військових пенсій, виплат чорнобильських пенсій, а також розмірів чорнобильських пенсій за віком.

Крім того, в даному проекті кодексу не враховано норми нового Закону про зайнятість населення. Також відсутні норми щодо управління соціальним страхуванням та держнаглядом у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування.

За інформацією прес-служби Мінсоцполітики.