...
Реєструйся

Кадровики назвали десятку найбільш високих зарплат літа


Крім традиційних, сезонних тенденцій, цього року на ринок праці України вплинули соціально-економічні реалії. Істотного підвищення зарплат не відбулося, повідомили Корреспондент.biz представники Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

До того ж, роботодавці не виявляють високої активності в підборі персоналу, відзначили кадровики, і додали, що вони вважають за краще дочекатися настання прогнозованих осінніх політичних та економічних змін.

“Працівники не поспішають покидати насиджені робочі місця, справедливо вважаючи, що в даній економічній ситуації стабільність важливіша. Водночас кількість резюме працюючих кандидатів зростає, що говорить про спрагу кар’єрних поліпшень”, — пояснили експерти.

Так, за даними порталу, за три літні місяці претендентам пропонували 25 430 вакансій, це всього на 8% більше, ніж за аналогічний період минулого року і на 2-3% більше в порівнянні з весняними місяцями.

Рейтинг найпопулярніших професій не змінюється — IT, продажі, маркетинг та реклама, банківські працівники, бухгалтери та фінансисти. Наприклад, у сфері IT в середньому за місяць відкривається близько 3 тисяч вакансій для технічних фахівців.

За чисельністю ця сфера поступається тільки сфері “продажі”, а за динамікою зростання ділить з нею перше місце. При цьому сфера IT впродовж тривалого часу — лідер за рівнем зарплат для лінійних фахівців і керівників проектів.

Традиційно більшість вакансій пропонують в Києві, серед активності регіонів лідирують — Донецька, Дніпропетровська та Харківська області.

За даними hh.ua, топ-5 зарплат влітку цього року на українському ринку праці виглядали таким чином: Chief Operating Officer (100 тис. грн), HR Director (80 тис. грн), головний інженер виробництва (70 тис. грн), комерційний директор (64 тис. грн), директор з правових питань (64 тис. грн), директор з продажу та роботи з клієнтами (56 тис. грн) та менеджер з продажу (40 тис. грн).

У десятку найбільш високооплачуваних вакансій увійшли також регіональний директор з продажу (35 тис. грн), директор з логістики (35 тис. грн), провідний php-програміст (35 тис. грн), фінансовий директор (30 тис. грн) і технолог кондитерського виробництва (25 тис. грн).
Серед найбільш дефіцитних фахівців експерти називають такі позиції: Java программист, С# developer, net developer, Android developer і Project manager (IT).

Нагадаємо, що за даними Державної служби статистики України, середній показник заробітної плати для українців у червні склав 3109 грн.