13 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
elituk
16 березня, 2012 - 15:25
Допоможіть підібрати програму для автоматизації обліку кадрів на нашому підприємстві. Поділіться досвідом використання своїх програм. Які програми використовуєте і які враження?
elituk
19 березня, 2012 - 14:41
Розкажу детальніше про ситуацію: Є пропозиція від 1С "кадри", і є пропозиція від Системи "Персонал" компанія "БравоСофт Україна". Остання програма буцімто більш пластична і може бути настроєна на потреби кадрового обліку на підприємстві, що має бюджетне і госпрозрахункове фінансування. Також "Персонал" підтримує облік багатьох сумісників та ставок за сумісництво. На презентації все виглядало дуже добре. ХТОСЬ МАЄ ДОСВІД РОБОТИ з "Персонал" БРАВО, Відгукніться!!! Кому цікаво ось їх сайт: http://www.bravosoft.org
irinagri
20 березня, 2012 - 12:51
"БОСС-КАДРОВИК" - мощнейшая программа. 1С и т.д. и т.п. даже и поблизости не находятся.
elituk
20 березня, 2012 - 17:14
Спасибо за ответ, irinagri! но БОСС-Кадровик достаточно недешевая программа, как следует из описаний данных на сайте ИНКОМ. Да и платформа MS SQL не дает достаточной гибкости для создания моделей. А так, что касается наполнения модулей - очень даже не плохо.
Світлана
21 березня, 2012 - 14:55
У нас 1С "Зарплата и Управление Персоналом для Украины". Послуги фірми, що обслуговує, коштують порівняно недорого. Можуть доробити конфігурацію під замовлення..
elituk
22 березня, 2012 - 11:16
Дякую Світлана за відповідь. Якщо не секрет порівняно недорого це скільки в гривнях? І яка чисельність працівників?
SashaGra
11 квітня, 2012 - 11:12
Решила ответить на тему. Пользуемся "Персонал-Браво" с 2006 года. Насколько у меня учет сложный, и преподаватели, и доценты и совместители на нескольких должностях, еще и бюджет с хозрасчетом а самое веселенькое - кадровички мои. Они с трудом пасьянс на компе раскладывать научились, а тут программа. Но ничего. Для них освоить программу оказалось не так уж и сложно. Дня два поучила и сами дальше сообразили. Зато теперь любой отчет, на который уходило по пять дней работы на четверых за пол минутки, да еще и в форме, которую я захотела. Обновления у них бесплатные. В пределах Киева приезжают "назавтра". Вот, что еще понравилось, запросы научилась сама делать. Там все просто, никаких знаний в программировании - надо знать что хочешь. Села мышкой поклацала и такие отчеты вытащить получается. А в 1С попробуй вызвать программиста. Он через неделю приходит, когда уже сама все ручками повыискиваешь. И с совместителями моими 1С не справляется. Больше одного совмещения она не поддерживает. А у меня до 7-и совмещений. И ставки 0,2+0,5+0,75 - застрелишься. Больше всего мне нравятся напоминалочки. Кого когда в отпуск, у кого назначение заканчивается, и много еще интересных. Так что советую Вам elituk попробовать "Персонал-Браво". Тем более, что они на тест программу дают, можно посмотреть-попробовать.
elituk
17 квітня, 2012 - 17:52
Дякую Вам за розгорнуту відповідь. Завтра прийдуть ставити та навчати. Як розберусь викладу на форумі звіт, щодо "Браво Персонал Про"
Dogon
Зображення користувача Dogon.
3 травня, 2012 - 10:46
хочеться поділитись корисними безкоштовними программами а саме: калькулятор отпусков - для підрахунку дати завершення відпустки і дня виходу на роботу; расчет стажа 1.41 - підрахунок стажу; сотрудники предприятия 2.6.9 - безкоштовна програма для ведення обліку працівників і формування простих звітів; кадровый учет - ще одна безкоштовна программа для ведення обліку працівників; INDecoder - програма виводить стать і дату народження по індифікаційному номеру; Система 'Картка' - для державної служби
Arseniya
23 вересня, 2016 - 15:38
Можете ссилки скинути або самі програмки? kolteatr@gmail.com  
alexss
12 серпня, 2013 - 08:43
Рекомендуємо програму "Кадри Плюс Україна". Програма повністю українською мовою, присутні кадрові форми. У програмі можна вести табель відпрацьованого часу, створювати будь-які звіти. Безліч інших можливостей. Посилання для завантаження: http://andysoftware.com/kpu5.exe  
Dogon
Зображення користувача Dogon.
13 липня, 2014 - 23:50
https://yadi.sk/d/vk_-tR3RWTyrp бескоштовна простенька програма для систематизації даних
mushlya73_78300
27 листопада, 2018 - 16:10
Доброго дня. Розумію, що тема старенька, проте мені терміново потрібно придбати програму для ведення кадрового обліку. Не можу визначитися, що краще - "Персонал - Про 6.0 Укр." (3000 грн.)  чи  "Кадри Плюс Україна 7" (3600 грн.) ? Дуже прошу поради з власного досвіду.