7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
zhekkka_kadr
15 квітня, 2013 - 10:17
Доброго дня, у мене виникла наступна ситуація : Прийнято працівника на державну службу 2 квітня, до трудової книжки внесено відповідний запис про призначення на посаду, пропрацювавши тиждень працівник повідомляє про те що він перебуває на обліку в центрі зайнятості і просить видати йому трудову книжку для того щоб його зняли з обліку і внесли відповідні записи в ЦЗ. Як бути ? Адже трудові видаються тільки при звільненні....чи ОБОВ’ЯЗКОВО заноситься до трудової період перебування на обліку в центрі зайнятості ? Заздалегіть вдячний за поради !)))
Сергій Рибицький
15 квітня, 2013 - 10:58
Як Ви його могли прийняли без Звіту про наявність вакансій, Направлення на працевлаштування з Центру зайнятості, Звіту про прийнятих працівників? З 01.01.2013 р. набрав чинності ЗУ "Про зайнятість населення" від 05.07.2012 р. №5067-VI. Встановлено нові норми відповідальності підприємств за його порушення: - у разі невиконання протягом року квоти для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (двократний розмір мінімальної заробітної плати) - у разі неподання або порушення установленого порядку подання даних, про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва (чотирикратний розмір мінімальної заробітної плати) - у разі застосування праці іноземця /.../ без дозволу (двадцятикратний розмір мінімальної заробітної плати) - у разі висунення дискримінаційних вимог /.../ (десятикратний розмір мінімальної заробітної плати) - у разі неподання відомостей про прийнятих працівників (від 8 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) Більш детально можна дізнатись в Центрі зайнятості.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
15 квітня, 2013 - 11:07
До трудової книжки запис про час перебування на обліку в центрі зайнятості не вноситься. Центром зайнятості вноситься тільки запис про виплату допомоги по безробіттю у разі її надання. У зазначеному випадку до центру зайнятості необхідно надати засвідчену копію наказу про прийняття на роботу працівника.
zhekkka_kadr
25 квітня, 2013 - 13:33
ДЯКУЮ )
ljano4ka
12 червня, 2013 - 10:53
п. Сергію, ЗУ "Про зайнятість населення", на який Ви посилаєтесь, не передбачає подання відомостей про прийнятих працівників і в т.ч. штрафних санкцій про їх неподання.
ljano4ka
12 червня, 2013 - 10:52
п. Сергію, ЗУ "Про зайнятість населення", на який Ви посилаєтесь, не передбачає подання відомостей про прийнятих працівників і в т.ч. штрафних санкцій про їх неподання.
vasulchuwuna_71489
28 вересня, 2017 - 15:22
Чи ставиться печатка у трудовій книжці у записі Центру зайнятості про припинення виплати по безробіттю?