Рекрутери: хорошим технічною освітою можуть похвалитися лише фахівці за 50


Фахівці старше 50 років, особливо в технічних спеціальностях, часом виявляються єдиною категорією працівників, яких ще добре вчили, і вони можуть зробити щось якісне, спроектувати, придумати, побудувати.

"Є ряд професій, в яких важливі досвід, знання, коло знайомств і зв’язку: бухгалтери, інженери, кошторисники, технологи та ін Тому багато роботодавців хочуть бачити у своїй компанії зрілих людей, які можуть по-дорослому вирішувати питання в бізнесі", — констатує директор кадрової компанії "Smart Solutions" Тетяна Микитович.

Вона зазначає, що, як правило, це відноситься до компаній індустріального сектора, які залучені в серйозні довгограючі проекти.Їм потрібні грамотні фахівці з вищою технічною освітою, які серед молодих випускників зустрічаються рідко, повідомляє «ЛігаБізнесІнформ».

"На жаль, як показує практика, переважна кількість молодих фахівців після технічних вузів має дуже поверхневими знаннями, але при цьому непомірним рівнем домагань, ігноруванням елементарних вимог і субординації", — ділиться спостереженнями Тетяна Микитович.

За її словами, молодих фахівців доводиться навчати і наставляти, не будучи при цьому впевненим, дасть це результат, чи ні.А якщо навіть вдається знайти відповідного кандидата, то він добре знає собі ціну і за зарплату в 5 тис.грн.працювати не буде.

"У нас був досвід співпраці з будівельною компанією, яка шукала в відділ проектувальників. Із приблизно п’ятнадцяти випускників профільних вузів взяли двох. І тільки тому, що вони вміли працювати в програмі ACAD. Пізніше керівництву компанії довелося шукати ще і досвідченого консультанта, який би разна тиждень приїжджав на роботу і читав проектні креслення. В якості консультанта запросили пенсіонера з відповідним досвідом роботи", — наводить приклад із власної практики експерт ринку праці.

 По материалам: ЛигаБизнесИнформ