Янукович оголосив про старт нової антикорупційної кампанії в Україну


Ексклюзив газети "Дело"

Президент Україна Віктор Янукович, виступаючи на засіданні Ради регіонів заявив, що в Україну і раніше існує високий рівень корупції, у зв’язку з чим він найближчими днями підпише указ про антикорупційну стратегії.

«Всі повинні зрозуміти, що ця лавочка закривається назавжди», — заявив Янукович, звертаючись на підвищеному тоні до глав регіонів.

При цьому глава держави поклав відповідальність за результати боротьби з корупцією на керівників регіонів. За словами Януковича, він прекрасно обізнаний про існування кругової поруки між працівниками митної служби, податкової та чиновниками регіональних адміністрацій, уточнивши, що не має наміру більше з цим миритися.

«Це не додає авторитету кожному керівникові», — сказав президент.

Крім того, глава держави заявив, що вважає неприпустимим, коли чиновники збагачуються за рахунок свого службового становища. У зв’язку з цим він закликав чиновників більш зважено проводити кадрову політику.

Нагадаємо, 23 серпня Віктор Янукович пообіцяв подолати високий рівень корупції. Він підкреслив, що "я оголосив війну корупції і це не просто гасло. У цій війні не буде своїх і чужих".