Реєструйся

Робота членів виборчкомів оплачується пропорційно відпрацьованому часу


Оплата здійснюється раз на місяць на підставі табеля обліку робочого часу, через установу банку або відділення зв’язку на особистий картковий або інший рахунок. Порядок діє з 14.09.2012 р.

Уряд постановою від 5 вересня 2012 № 848 затвердив Порядок оплати праці членів окружних і дільничних виборчих комісій, які виконують свої повноваження на платній основі, у тому числі на підставі укладеного цивільно-правового договору.

Оплата праці члена виборчої комісії проводиться раз на місяць окружною виборчою комісією на підставі табеля обліку робочого часу. Перерахування коштів здійснюється через установи банку або відділення зв’язку на особистий картковий або інший рахунок. Оплата банкових послуг здійснюється за рахунок члена виборчої комісії.

У випадку якщо член виборчої комісії здійснює свої повноваження на платній основі не повний календарний місяць або з різних причин відбулося дострокове припинення дії договору про виконання обов’язків члена виборчої комісії, його робота оплачується пропорційно відпрацьованому часу.

Оплата праці членів виборчих комісій (у тому числі, здійснюють повноваження не на платній основі) в день голосування та в дні встановлення підсумків голосування здійснюється: для членів окружних виборчих комісій — не більше ніж за 3 дні, для членів дільничних виборчих комісій — не більше ніж за 2 дні.