...
Реєструйся

У Києві втрачають роботу в основному жінки, яким за 35


Типовий київський безробітний — це жінка старше 35 років, яка раніше працювала в торгівлі, готельному бізнесі або ресторані. Як свідчать дані Київського міського центру зайнятості, на 1 липня 2012 року в столиці офіційно шукали роботу 8 тисяч осіб. З них майже 62% — жінки, понад 38% — представники сильної статі.

Молодь до 35 років шукає роботу через центр зайнятості рідше, ніж люди середнього та похилого віку. На першу вікову групу припадає 41% усіх охочих знайти нове місце. Люди старше 35 років, але не вступили в передпенсійний вік, становлять 51% всіх безробітних, а тих, кому через пару років на пенсію, — 8%.

Практично кожен п’ятий київський безробітний (19,4%) раніше трудився в торгівлі, готельному бізнесі або ресторані. Друга за розміром група людей, що бажають працевлаштуватися (16%), — колишні працівники добувної та переробної промисловості, електрики і газівники. Кожен шостий — колишній чиновник. 10% безробітних раніше займалися нерухомістю, стільки ж — працювали в фінансах. Порівняно мало в Києві безробітних транспортників (5,2%), будівельників (4,1%), а також медиків та вчителів (4,1%). Кожен десятий безробітний взагалі не працював в момент звернення до центру зайнятості.