Січень ознаменувався активним зростанням на ринку праці


Незважаючи на те, що в кінці грудня – напочатку січня традиційно час застою на ринку праці, 2013 рік почався зі зростання і бурхливої активності. 

Святкове затишшя на ринку праці зовсім не означає повну відсутність пропозицій. Навпаки, менша кількість вакансій допоможе не пропустити самі термінові й гарячі з них. А низька активність претендентів зменшує рівень конкуренції і дає шанс тим, хто насправді хоче знайти нову цікаву роботу.

До того ж, більшість відгуків роботодавці переглядали, починаючи з 2 січня, а вже 8-9 січня активність роботи з відгуками була практично на "досвятковому" рівні.

Тому зацікавлений здобувач завжди зможе знайти цікаві пропозиції практично в будь-якій сфері. Деякі пропозиції в найактивніших та популярних сферах ринку праці.

Завжди затребувані на українському ринку праці IT-фахівці, для них в цьому місяці пропонують вже більше тисячі вакансій. Тут пропозиції і для фахівців служби підтримки, і для розробників, і для технічних директорів. Зарплати в січні залишилися на колишньому рівні.

Є шанс почати новий рік з новою роботою і у співробітників банківської сфери. Незважаючи на осінні скорочення, банки продовжують активно шукати нових співробітників, пропонуючи вакансії, як в столиці, так і в регіонах.

Активні молоді претенденти також не залишаться без роботи в новому році, і почати пошуки їм добре б просто зараз. Роботодавці як завжди активно шукають початківців співробітників для роботи в клієнтській і технічній підтримці, стажистів, копірайтерів та секретарів.

Не залишаться без роботи й маркетологи. Для них у 2013 році вже створили більше п'яти сотень нових вакансій. Особливо активно шукають фахівців в інтернет-маркетингу.

Запропоновані вище вакансії, хоч і не зачіпають всі сфери ринку праці, однак в достатній мірі ілюструють постулат про те, що якщо є бажання, мотивація і активність, то хорошу роботу можна знайти в будь-який сезон незалежно від статистики.

Дослідження проведено на основі бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в січні 2013 року.

За матеріалами інтернет-порталу: hh.ua.