...
Реєструйся

С. Тігіпко розповів, як уряд боротиметься із зарплатами в конвертах


Віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає, що посилювати відповідальність за виплату зарплати в конвертах слід не запровадженням кримінальної відповідальності, а гривнею. Про це він сказав сьогодні під час телефонної лінії, передає кореспондент ІМК.


“Нам треба думати про індикативні зарплати, оскільки сьогодні 120 тисяч директорів заводів поставили собі зарплату 750 грн. Отже встановити, що якщо підприємець має у підпорядкуванні 10 чоловік, нижче 3 000 грн зарплату він мати не може”, – додав С. Тігіпко.
За його словами, уряд буде зобов’язаний посилити відповідальність за незаконне робоче місце і за виплату зарплати в конвертах не запровадженням кримінальної відповідальності, а гривнею.

“Будь-який підприємець повинен знати, що якщо він візьме собі людину на нелегальне робоче місце, то постраждає. Яким чином ми про це будемо дізнаватися – ми пропишемо це в законодавстві. У багатьох країнах, включаючи Німеччину, працює потужна система, яка дає змогу виявити таких роботодавців”, – сказав С. Тігіпко.

Джерело: imk.ua