Реєструйся

Шахтарям заборгували 6,5 мільйонів гривень


На підприємствах вугільної промисловості України, підпорядкованих Міністерству енергетики та вугільної промисловості, станом на 5 липня 2011 сума боргу по зарплаті перед працівниками становить 6,573 млн. грн.

Про це повідомляє Профспілка працівників вугільної промисловості України.

При цьому обов’язкових нарахувань на заробітну плату минулих періодів до Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування не перераховано у розмірі 891 млн. 888 тис. грн.

До того ж за травень працівникам вуглепрому поки ще не виплатили 21 млн. 594 тис. гривень (ця сума, якщо її не перерахують, перейде в розряд заборгованості через місяць після останнього обов’язкового дня її виплати, поки вона вважається “залишком до виплати за травень”. — Ред.). Також залишок по обов’язкових травневих платежах до фондів становить 23 млн. 233 тис. гривень.

Заборгованості по заробітній платі на діючих вугледобувних підприємствах, за даними галузевого міністерства, немає. Однак ще 862,5 млн. недоплатили ці підприємства до ПФУ і фондів соцстраху: борг у Донецькій області становить 413,8 млн. грн, у Луганській області — 320,8 млн. грн., у Львівській — 115,8 млн. грн., на Волині — 12,1 млн. грн.

Ситуація із “залишком до виплати за травень” на діючих вугледобувних підприємствах така: на руки шахтарям ще не виплатили 11,182 млн. грн. Ця сума розділилася між Донецькою (недоплачено 31 тис. грн. заробітку) і Луганській (гірникам повинні виплатити ще 11,151 млн. грн.) областями. У Львівському і Волинському вугільних регіонах за травень заробітна плата віддана працівникам повністю. Залишок по обов’язкових травневих платежах до фондів на діючих вугледобувних підприємствах становить 9,883 млн. грн.

В організаціях шахтобудівного комплексу заборгованість із зарплати становить 6,404 млн. грн., борги до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування – 26,97 млн. грн. В “залишок до виплати за травень” ще знаходиться 2,571 млн. грн. заробітної плати шахтобудівників, а також 1,68 млн. грн. обов’язкових відрахувань.

Заборгованість по заробітку на шахтах III групи становить 169 тис. грн., Борг перед фондами – 3,222 млн. грн. Травневий залишок до виплати гірникам – 7,841 млн. грн, до ПФУ і фондів соцстраху – 11,67 млн. грн.

Повністю виплачена заробітна плата працівникам і немає заборгованості по нарахуваннях на підприємствах, що займаються реструктуризацією шахт.

Джерело: ubr.ua