...
Реєструйся

Що чекає у 2013 році передплатників журналу “Довідник кадровика”


Розпочалася передплата на 2013 рік на журнал «Довідник кадровика» ― видання, яке обрав кожен третій кадровик України. Понад 17 500 кадровиків довіряють експертним матеріалам, які щомісяця вже понад 10 років публікує редакція журналу. Це єдине двомовне кадрове видання України (укр., рос)

Головна перевага для передплатників журналу — якісна, достовірна і гарантовано робоча інформація, яка допомагає працювати швидко і ефективно.

На 2013 рік для передплатників журналу «Довідник кадровика» передбачено багато цікавих новинок і ГАРАНТОВАНИХ ПОДАРУНКІВ:

І півріччя — робочий настільний календар, штатно-посадова книга, безплатна участь у 
Всеукраїнських кадрових зборах

ІІ півріччя — ЗРАЗКИ кадрових і нормативно-правових документів на CD.

Багато із кадровиків і hr-ів не отримували спеціальної освіти, а здобували свої знання самостійно, методом спроб і помилок отримували безцінний досвід. Мабуть, кожен погодиться, що в роботі завжди є моменти, яких можна було б уникнути чи зробити щось ефективніше, знаючи заздалегідь особливості і нюанси.

У 2013 році журнал «Довідник кадровика» пропонує, не виходячи з дому чи офісу, не витрачаючи додаткових коштів і часу, пройти заочний КУРС ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ щомісяця на сторінках журналу!

Традиційно для всіх передплатників журналу і надалі у 2013 році працюватиме щоденна гаряча лінія, експерт якої БЕЗКОШТОВНО в будь-який час з 9 до 13 год. надає компетентні відповіді на запитання кожного, хто звернувся за допомогою чи порадою. 

Щомісяця у журналі:

ДОСТОВІРНО: законодавство; трудові книжки; пенсії; атестація; охорона праці
ПРАКТИЧНО: готові рішення; досвід успішних кадровиків для запобігання помилкам
ЗІ ЗРАЗКАМИ І ПРИКЛАДАМИ: робота з документами і персоналом
З КОМПЕТЕНТНИМИ ПОРАДАМИ: рубрика «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ», а також — зразки найважливіших документів щомісяця для зберігання в окремій папці (КАДРОтека)

Передплатні індекси:

01158, 89358 (укр.)
95395, 89355 (рос.)

Для передплати через каталог ДП «Преса»:

Журнал “Довідник кадровика” (укр.)завантажити абонемент

Журнал “Справочник кадровика” (рос.)завантажити абонемент

Перевірте правильність оформлення передплати!

На абонементі має бути відтиск касового апарата. При оформленні передплат (переадресування) без касового апарата на абонементі проставляється відтиск календарного штемпеля відділення зв’язку. В цьому разі передплатнику видається абонемент із квитанцією про оплату вартості передплати (переадресування).

Передплатник із сплачених ним коштів за передплату доручає розповсюджувачу сплатити видавцю суму в розмірі видавничої вартості передплаченого видання на умовах і в строки, визначені розповсюджувачем.

чи форму СП-16

Найвигідніша передплата — в редакції. Для замовлення завантажте рахунок-фактуру і картку передплатника

Надамо вичерпні відповіді на всі запитання з питань передплати:

(44) 507-2226 (27), 568-5138,    podpiska@mediapro.com.ua
Наберіть номер нашого мобільного, і ми вам зателефонуємо:
Київстар (067) 317-58-86
МТС (095) 942-46-22
Лайф (093) 904-14-17